Kim jestem?

Magdalena Żelezik Malinowska

Kilka słów o mnie

Nazywam się Magdalena Żelezik Malinowska. Mam troje cudownych dzieci, dla których od dawna szukałam naturalnych metod dbania o zdrowie. Jestem też dietetykiem klinicznym dlatego potrzebowałam nowych sposobów na walkę z  dolegliwościami moich pacjentów oraz prewencji wszelkich chorób.

 

Olejki eteryczne są dla mnie naturalna drogą do zdrowia. Jestem zwolennikiem holistycznego podejścia do człowieka i jego chorób. Uważam, że fundamentem jest znalezienie powodu pojawienia się choroby, a nie tylko leczenie objawów. Jeśli w stopę wbiła Ci się drzazga i Cię boli, to medycyna akademicka zaproponuje środek przeciwbólowy, a należałoby dostrzec drzazgę i ją usunąć. Masz Hashimoto, to bierz hormony do końca życia bez wnikania skąd się wzięło. A jeśli przyczyna choroby wciąż w Tobie tkwi? Warto poszukać innego podejścia, bardziej naturalnego, bardziej całościowego. Tym zajmuje się w swojej praktyce dietetyka, a olejki eteryczne  to uzupełniają. Zapraszam Cię do tego świata. Niech to będzie TWOJA CHWILA DLA ZDROWIA Z OLEJKAMI ETERYCZNYMI

Dlaczego olejki eteryczne?

Olejki eteryczne to substancje w naturze występujące od zawsze. To forma leczenia się roślin, to skondensowana porcja zdrowia. Ludzie wykorzystują olejki eteryczne już od tysięcy lat. Bo są wkoło nas, bo mają silne działanie, bo mają wielorakie działanie, bo nie szkodzą. Są kilkukrotnie silniejsze niż zioła.  1 tylko kropla olejku miętowego ma takie działanie jak 28 filiżanek herbatki miętowej!

 

Szukając naturalnych sposobów leczenia różnych dolegliwości natknęłam się właśnie na olejki. Sama stosuję je w domu, nie tylko na sobie ale również na moich dzieciach. Ufam im. Wiem, że są najlepszej jakości i są bezpieczne. Stanowią dla mnie naturalną alternatywę dla leków chemicznych.

Moje media społecznościowe

Chętnie dzielę się moją wiedzą. Jeśli chcesz poczytać o tym, jak w naturalny sposób zadbać o swoje zdrowie zajrzyj na moje media społecznościowe:

 

– mój Fanpage CHWILA DLA ZDROWIA na Facebooku

https://www.facebook.com/chwiladlazdrowia

 

– Instagram CHWILA DLA ZDROWIA

https://www.instagram.com/zelezikmalinowska/