Olejki eteryczne – Porady, szkolenia, współpraca

Chciałabym wprowadzić Cię w świat dobroczynnych, naturalnych aromatów bez grama sztucznych domieszek, które powstały wyłącznie z surowców z ekologicznych upraw. Chciałabym przekazać Ci całą zdobytą przeze mnie wiedzę na temat właściwości oraz zastosowań olejków eterycznych i być może zaszczepić w Tobie chęć dzielenia się nowo zdobytymi informacjami z innymi. Chciałabym też przedstawić Ci DoTERRĘ jako markę, z którą Ty również możesz zacząć zarabiać. Pozwól mi więc, że poproszę Cię o wygospodarowanie chwili dla zdrowia i lepszego samopoczucia oraz zapoznanie się z poniższymi materiałami.

 

Wszystko, co musisz wiedzieć o olejkach eterycznych

Na udostępnianych przeze mnie nagraniach oraz w innych materiałach znajdziesz zarówno informacje dla osób zaczynających swoją przygodę z olejkami eterycznymi, jak również praktyczne porady i bardziej zaawansowaną wiedzę dla zaznajomionych już z tematem aromaterapii i właściwości poszczególnych zapachów. Poznasz m.in. metody aplikacji naturalnych ekstraktów oferowanych przez markę DoTERRA, a także dowiesz się, co sprawdzi się w codziennej pielęgnacji skóry czy też przy innych problemach.

 

Wszystko, co musisz wiedzieć o ofercie marki DoTERRA

Do Twojej dyspozycji udostępniam również aktualny katalog produktów, które możesz kupić za moim pośrednictwem. W katalogu przeczytasz m.in. jakie olejki eteryczne oferuje marka DoTERRA i jakie metody ich ekstrakcji stosuje, a także poznasz właściwości poszczególnych roślin oraz mieszanek. To skondensowana wiedza o ofercie marki, którą zdecydowałam się reprezentować i uważam za sprawdzonego dostawcę naturalnych ekstraktów do aromaterapii, pielęgnacji ciała czy też masażu.

 

Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy w DoTERRA

Olejki eteryczne marki DoTERRA bronią się same – swoją jakością i naturalnością. Jeśli chcesz podzielić się z innymi wiedzą na ich temat i być może samodzielnie zacząć zarabiać na ich dystrybucji, zapoznaj się proszę z materiałami dotyczącymi pracy w marketingu sieciowym.

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia, które zdobyłam nie tylko we współpracy z tą marką!

Krótka lekcja o olejkach dla początkujących

Długa lekcja o olejkach dla początkujących

Metody aplikacji olejków eterycznych

Pielęgnacyjne olejki

LRP

Jak dbać o układ odpornościowy z olejkami?

Kobiety w ciąży i karmiące

Praca na etacie, MLM czy własny biznes?

Mam olejki i co dalej?

Prowizje w doTerra

Na czym polega praca w doTerra?

Katalog doTerra po polsku