Współpraca – dystrybucja olejków eterycznych DoTERRA

Chcesz szerzyć wiedzę na temat aromaterapii oraz tego, jak ważne jest w jej przypadku korzystanie ze sprawdzonych produktów? Znasz już jakość olejków eterycznych marki DoTerra i uważasz, że każdy, kto chciałby skorzystać z właściwości naturalnych ekstraktów z roślin, powinien poznać właśnie jej ofertę? Załóż konto hurtowe klienta DoTerra, kupuj olejki eteryczne w niższych cenach i zacznij zarabiać na ich polecaniu!

 

25% zniżki na start i żadnych zobowiązań!

 

Aby rozpocząć współpracę z marką DoTerra, wystarczy założyć konto hurtowe. Dzięki temu automatycznie zyskujesz rabat w wysokości 25% na wszystkie zakupy, nawet jeśli zdecydujesz się wyłącznie na jeden olejek. Dodatkowo składając w ciągu roku regularnie kolejne zamówienia, możesz zyskać kolejne nawet 30% zniżki w ramach programu lojalnościowego! Jedyny koszt to jednorazowa opłata w wysokości 25 EUR za założenie konta. Opłata ta nie zostanie jednak naliczona, jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z zestawów rejestrowych.

 

Co równie istotne, założenie konta hurtowego nie obliguje Cię ani do dokonywania jakichkolwiek zakupów ani do polecania produktów marki innym osobom. Ta decyzja na każdym etapie współpracy należy tylko do Ciebie! Konto hurtowe możesz założyć więc wyłącznie dla własnej oszczędności i wygody.

 

Dostęp do aktualnej wiedzy i pewność wysokiej jakości

 

Olejki eteryczne DoTerra to naturalne aromaty pozyskiwane z surowców pochodzących z ekologicznych upraw, w przypadku których już jedna kropla jest dawką leczniczą. Masz więc pewność, że są warte swojej ceny, a stosowanie ich zgodnie z zaleceniami zapewni bezpieczeństwo użytkowania i nie niesie ze sobą ryzyka występowania skutków ubocznych.

 

Poza tym nigdy nie jesteś zdana wyłącznie na siebie! Zakładając konto hurtowe i decydując się na współpracę z tą marką zyskujesz dostęp do aktualnych informacji na temat właściwości oraz stosowania poszczególnych produktów, a także do warsztatów czy też webinarów na ich temat. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, ja również chętnie Ci pomogę.

 

Decydując się na współpracę z marką DoTerra i polecając jej olejki eteryczne innym, możesz tylko zyskać. Nie musisz zajmować się ich bezpośrednią sprzedażą. Nie masz szefa ani nie zatrudniasz żadnych pracowników – sama decydujesz o tym, czy i ile pracujesz, korzystając jednocześnie z atrakcyjnej oferty marki dla posiadaczy konta hurtowego.